Gdzie kupić trwałe i nowoczesne kwiaty w pudełku?

Kwiaty w pudełku, czyli flowerboxy, to najmodniejsze w ostatnich latach kwiatowe podarunki, które idealnie nadają się do wręczenia na dowolną okazję. Boxy kwiatowe w efektowny sposób podkreślą bowiem walentynki, urodziny, imieniny oraz rocznicę ślubu stając się trwałym i estetycznym dodatkiem do wystroju każdego wnętrza.

Gdzie szczególnie warto kupić nowoczesne kwiaty w pudełku, aby zrobić ukochanej osobie niezapomnianą niespodziankę?

Kwiaty w pudełku w stacjonarnych kwiaciarniach

Flowerboxy to jedne z najmodniejszych kompozycji florystycznych aktualnie dostępnych w sprzedaży. Wybierają je zarówno młodzi, jak i starsi miłośnicy kwiatowych upominków. Róże w pudełku dostępne są także w asortymencie niektórych, nowoczesnych kwiaciarni stacjonarnych. Najczęściej kupimy je jednak na indywidualne zamówienie, gdyż kwiaty w pudełku z uwagi na specyficzny i dość skomplikowany sposób przygotowania nie należą niestety do najtańszych.

Poszczególne róże do flowerboxa są bardzo starannie selekcjonowane. Wszystkie główki kwiatowe muszą posiadać bowiem zbliżone do siebie rozmiary, aby estetycznie i efektownie prezentowały się w ozdobnym pudełeczku. Kwiaciarnie zwykle oferują więc dość ograniczony wybór kolorów kwiatów oraz samych boxów, przez co ich oferta jest skierowana głównie do osób poszukujących klasycznych kwiatów w pudełku.

Jeśli mamy natomiast nieco bardziej specyficzne wymagania lub chcemy po prostu samodzielnie skomponować zarówno kolor róż, jak i kształt i barwę pudełka, flowerbox zdecydowanie bardziej opłaca się zamówić przez Internet.

Kwiaty w pudełku w sklepach internetowych

Bardzo szeroki wybór świeżych i starannie przygotowanych kwiatów w pudełku znajdziemy online. Przez Internet możemy zamówić dowolną kompozycję kwiatową wraz z dodatkami. W internetowych kwiaciarniach specjalizujących się głównie w przygotowywaniu oraz sprzedaży kwiatów w pudełku dostępne są bowiem także flowerboxy z czekoladkami, szampanem, a nawet sympatycznym misiem.

Gdzie kupić trwałe i nowoczesne kwiaty w pudełku?

Zamawiając kwiaty w pudełku online mamy możliwość wyboru kolorystyki róż oraz kształtu, wykończenia i barwy samego boxu kwiatowego. Daje to ogromne możliwości personalizacji kwiatowego upominku oraz idealnego dostosowania jego wyglądu do okazji, gustu osoby obdarowanej oraz wystroju jej mieszkania, domu czy miejsca pracy. Zamawiając box kwiatowy online zyskujemy także pewność co do świeżości kwiatów, gdyż cała kompozycja jest przygotowywana na krótko przed wysyłką i w ciągu maksymalnie 24 godzin trafia w ręce odbiorcy.

Kwiaty w pudełku opłaca się zamówić przez Internet z jeszcze jednego, ważnego powodu. Upominek może zostać bowiem dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej do dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie, co pozwala na wręczenie efektownego prezentu-niespodzianki także w sytuacji, kiedy aktualnie ukochana osoba znajduje się daleko od nas.

Zamawiając kwiaty w pudełku online możemy także nieco zaoszczędzić na ich zakupie – koszt zamówienia flowerboxa przez Internet jest bowiem niższy niż jego przygotowanie w stacjonarnej kwiaciarni, co z pewnością docenią osoby oszczędne.

Partnerem artykułu jest Rose Du Chateau oferująca: kwiaty w pudełku - więcej na RoseDuChateau.com.