Ciekawe stylizacje z "kocimi okularami"

Okulary - modny dodatek do stylizacji

Istnieją takie elementy garderoby i akcesoria, które mają iście czarodziejską moc. Ich znakiem rozpoznawczym jest to, że każda, nawet zwykła stylizacja, zmienia się dzięki nim w strój, który może na nas robić wrażenie. Dzieje się tak choćby w przypadku spektakularnych kapeluszy, jedwabnych szali oraz okularów przeciwsłonecznych charakteryzujących się kocią linią. Warto mieć je na podorędziu bez względu na to, czy ceni się nowe trendy, czy też klasykę.

Kocie okulary

Okulary o kociej linii są w tym kontekście rozwiązaniami budzącymi szczególne zaciekawienie. Są one mocno wydłużone w kierunku skroni, charakteryzuje je przy tym zawadiacka, kanciasta forma, choć można nabyć również rozwiązania, dla których typowa jest urocza druciana oprawka. Ich oblicze jest niejednorodne, nie ma jednak wątpliwości, co do tego, że za każdym razem mamy do czynienia z jednym z najbardziej popularnych damskich fasonów, które w modzie z powodzeniem są obecne już od wielu lat. Model ten pojawił się zresztą już w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia i bardzo szybko podbił serca kobiet. Nosiły go przy tym zarówno ikony kobiecości takie, jak Marylin Monroe, jak i dziesiątki ich naśladowczyń z całego świata. Istnieje wiele powodów, dla których kocie oprawki do dziś cieszą się dużą popularnością, warto przy tym zwrócić uwagę na to, że mamy w ich przypadku do czynienia z fasonem dość uniwersalnym, a więc takim, który może się sprawdzić bez względu na to, z jakim kształtem twarzy mamy do czynienia. Niemała jest w tym zasługa dziesiątek wariacji, z jakimi mamy do czynienia w sprzedaży. To właśnie one sprawiają, że trudno znaleźć kobietę, która nie natrafiłaby podczas prowadzonych przez siebie poszukiwań na idealne rozwiązanie.

Kobiece stylizacje

Ciekawe stylizacje z

Gdy tylko poprawia się pogoda, projektanci zaczynają namawiać nas do zdjęcia z siebie spodni, aby zamienić je na te ubrania, które stanowią swego rodzaju hołd składany kobiecości. Sukienki mają zwykle miękkie linie, nic więc dziwnego, że okazują się nieocenione zawsze, gdy zależy nam na tym, aby podkreślić atuty kobiecego ciała. Sukienki pozwalają też na docenienie swojej figury, kobieco czują się w nich bowiem nawet te ich właścicielki, które na co dzień starają się wybierać przede wszystkim dość surowe kreacje. Sukienki maja i ten plus, że sprawdzają się bez względu na okoliczności. Można wybrać się w nich do pracy, nic jednak nie stoi na przeszkodzie również temu, aby założyć je na randkę. Model w soczystym, zielonym kolorze z pewnością sprawdzi się szczególnie dobrze, gdy będziemy chciały podkreślić za jego pośrednictwem letnią opaleniznę, z której nie można przecież nie być dumną. Dekolt w szpic ma i ten plus, że wydłuża szyję nadając sylwetce większej lekkości. Jeśli jednak chcemy, aby stylizacja była kompletna, musimy postawić na coś więcej niż tylko na nasycony kolor sukienki. Nie można zapominać również o wiszących kolczykach oraz o złotych sandałkach na szpilce. Elementem końcowym będą czarne okulary przeciwsłoneczne o kociej linii. Takie zestawienie zapewnia idealne połączenie, a jednocześnie daje nam pewność, że nikt nie będzie w stanie przejść obok nas obojętnie nawet, jeśli będzie się bardzo o to starał. A może zamiast sukienki założyć kombinezon. Ten ciągle nie cieszy się bardzo dużą popularnością, jednak kobiety, które go zakładają, wiedzą, co robią. To ubranie może nie jest najbardziej praktycznym rozwiązaniem, czasem jednak warto zaryzykować zwłaszcza, że efekt końcowy przekracza oczekiwania. Tu również okulary o kociej linii stanowią dopełnienie stylizacji zwłaszcza, jeśli towarzyszą im również czarne skórzane sandałki na szpilce oraz elegancka, biała torebka. Taki zestaw musi robić wrażenie nie tylko na mężczyznach.