Najmodniejsze bransoletki w 2019 r.!

Biżuteria to nieodłączny element kobiecych stylizacji. Trudno wręcz wyobrazić sobie elegancką i modnie ubraną kobietę bez żadnego dodatku biżuteryjnego. Szczególne triumfy w ostatnich latach święcą bransoletki. Ich dodatek potrafi w subtelny sposób podkreślić charakter każdej stylizacji oraz dodać wdzięku noszącej je kobiecie. Po jakie modele bransoletek warto sięgnąć w tym sezonie?

Minimalistyczne bransoletki ze złota i innych metali szlachetnych

Najlepszym wyborem dla kobiet poszukujących trwałej i efektownej biżuterii na każdą okazję są ozdoby wykonane z metali szlachetnych. Bransoletki ze złota i srebra można bez problemu dopasować nie tylko do konkretnych stylizacji, ale także każdego typu urody. Są przy tym trwałe, nie niszczą się wraz z upływem czasu oraz nadają noszącej je kobiecie szyku.

W ostatnich latach prawdziwe triumfy święcą bransoletki ze złota i srebra utrzymane w minimalistycznym designie. Cienkie łańcuszki i delikatne, pojedyncze ozdoby sprawiają, że taka biżuteria świetnie sprawdza się zarówno noszona na co dzień, jak i jako minimalistyczny dodatek do stylowych wieczorowych strojów.

Bransoletki celebrytki posiadają niewielkie dodatki ozdobne, które najczęściej przybierają postać symbolu nieskończoności, serduszka, kółka, koniczynki czy księżycowego sierpa. Dzięki temu każda kobieta może wybrać symbol szczególnie bliski jej sercu i codziennie nosić go na nadgarstku.

Najmodniejsze bransoletki w 2019 r.!

Personalizowane bransoletki typu charms

Nieco bardziej ozdobne i rzucające się w oczy są bransoletki typu charms. To idealny wybór dla kobiet, które kochają wyrazistą biżuterię i chcą samodzielnie ją personalizować. Taka bransoletka daje bowiem możliwość dopasowania do niej ozdobnych koralików. W sprzedaży dostępny jest ich bardzo szeroki wybór. Znajdziemy wśród nich zarówno uniwersalne ozdoby, jak i dodatki idealne dla upamiętnienia specjalnych okazji np. narodzin dziecka, ukończenia studiów, zaręczyn i wielu innych.

Bransoletki typu charms sprawdzą się do noszenia na co dzień oraz do zakładania na wyjątkowe okazje. Ze względu na swój bardziej ozdobny charakter będą świetnym wyborem dla kobiet chętnie sięgających po większą i bardziej wyrazistą biżuterię. Ich atutem jest także możliwość samodzielnej personalizacji dodatków, dzięki czemu każda z nas może samodzielnie skomponować bransoletkę swoich marzeń.

Bransoletki ze złota i srebra z ozdobnymi zawieszkami

W 2019 r. bardzo modne będą bransoletki z zawieszkami. Wykonane ze złota lub srebra w efektowny sposób zdobią nadgarstek i przy każdym ruchu pięknie mienią się w świetle. Zazwyczaj bransoletki tego typu zbudowane są z cienkiego łańcuszka, w którego poszczególnych ogniwach umieszczone są ozdobne, wiszące dodatki. Przybierają rozmaite formy i kształty. Przy bransoletkach z zawieszkami znajdziemy m. in. motyw serduszka, gwiazdki, kluczyka, kłódki, koniczynki i wielu innych.

Bransoletki ze złota i srebra z ozdobnymi zawieszkami są świetnym wyborem dla kobiet poszukujących skromnej i efektownie wyglądającej zarazem biżuterii. Niektóre modele dostępne w sprzedaży pozwalają także na personalizację – zawieszki mogą być odpinane i dodawane według preferencji właścicielki.