Hitowe modele biżuterii na święta

Hitowe modele biżuterii na święta

Biżuteria na święta będzie zawsze idealnym sposobem na prezent. Nie tylko sprawi, że nasz prezent stanie się praktyczny, ale również pokaże, że chcemy uszczęśliwić ukochaną osobę piękną drobnostką, która sprawia radość.

Oto prawdziwe hity wśród biżuterii na święta

Hitowe modele biżuterii na święta

Bransoletki z zawieszkami

Od momentu, kiedy na rynku pojawiła się Pandora, a firma Apart stworzyła piękną kolekcję charmsów do bransoletek, modne stały się bransoletki z zawieszkami. Zawieszki mogą nie tylko pięknie dopełnić bransoletkę, ale również sprawić, że odżyją w nas miłe wspomnienia. Bransoletka z zawieszką, która symbolizuje ważne wydarzenie z życia lub wspomnienie może być piękną pamiątką. Noszona na co dzień na pewno sprawi, że poczujemy się wyjątkowo i pięknie. Bransoletki z zawieszkami są wspaniałym prezentem na ukochanej, ale również mamy, czy siostry. Panie uwielbiają je za prostą, ale jednocześnie bardzo wykwintną elegancję. Zawieszki mogą być również dodawane z biegiem czasu, dzięki czemu każdy element bransoletki stanie się dla nas małą mapą naszego życia.

Zestaw biżuterii ze świątecznymi motywami

Często nie mamy pomysłu na konkretną biżuterię. Wiele osób nie ma w domu kompletów biżuterii, dlatego trudno im wybrać konkretny zestaw na ważną okazję. Prawdziwym hitem będzie więc komplet biżuterii ze świątecznymi motywami. Mogą być to małe śnieżynki, bałwanki, czy renifery. Taki piękny komplet sprawi, że na kolejną Wigilię obdarowana osoba będzie miała elegancki i już gotowy zestaw. Dodatkowo takie świąteczne motywy na pewno będą wspaniałą pamiątką po wspólnie spędzonych świętach.

Kolorowa biżuteria

Obecnie wraca moda na dużą i kolorową biżuterię, podobną do tej modnej w latach 80’ i 90’. Neonowe naszyjniki ze złotymi, grubymi łańcuszkami, duże kolczyki z kołami i chwostami, czy też bransoletki plastikowe z geometrycznymi wzorami poprawią nam humor i będą idealnymi dodatkami np. do naszej Sylwestrowej kreacji.

Więcej inspiracji znajdziemy na stronie: punktstylu.pl.