Męskie koszulki na lato

T-shit w modnym wydaniu

Choć wielu panom wydaje się, że ich letnia garderoba jest zwyczajnie nudna, warto pamiętać o tym, że wcale nie musi tak być. Nie muszą przecież składać się na nią jedynie podkoszulki z różnego rodzaju nadrukami, choć rzeczywiście, właśnie z nimi mamy do czynienia najczęściej. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby zainteresować się znacznie bardziej eleganckim polo oraz luźnymi koszulkami pozbawionymi rękawów. Ciekawe kompozycje można przy tym nosić nie tylko podczas wakacyjnego wyjazdu, ale i wówczas, gdy cały letni urlop przychodzi nam spędzać w gabinecie. Jest to szczególnie ważne dla tych panów, dla których wakacyjne upały to prawdziwe przekleństwo, wydaje im się bowiem, że w czasie ich trwania nie mają szans na to, aby poprzez odpowiednio dobrany strój wyrazić swój charakter i podkreślić samopoczucie.

Koszule na lato

Oczywiście, gdy zastanawiamy się nad letnimi stylizacjami, w pierwszej kolejności powinniśmy zainteresować się tym, co jest nam naprawdę dobrze znane. Nie sposób nie zgodzić się z tym, że taką role odgrywają bawełniane T-shirty z rękawami. Ich znakiem rozpoznawczym jest uniwersalność, nic zatem dziwnego, że trudno znaleźć mężczyznę, który nie posiadałby ich w swojej garderobie. Co więcej, są one wygodne i pasują bez względu na to, z jaką sylwetką mamy do czynienia, są więc bardzo chętnie zakładane. Wybiera się je zresztą z imponującej liczby wzorów i kolorów, co można uznać za ich dodatkowy atut, który zwraca na nie szczególną uwagę. W ostatnich czasach ich popularność przybiera zresztą na sile ze względu na dostępność różnorodnych nadruków, jakie się na nich pojawiają. Te nawiązują do symboli regionalnych oraz bohaterów filmów, jest więc w czym wybierać.

Męskie koszulki na lato

Eleganckie polo

Jeśli jednak pracujemy w firmie, w której do dress code podchodzi się z większą sumiennością, może się okazać, że t-shirt z supermenem nie będzie rozwiązaniem mile widzianym. Nie oznacza to jednak skazania na nudę, w takich miejscach bowiem mogą królować koszulki polo. Te również są zazwyczaj wykonane z bawełny, a mimo to sprawiają wrażenie znacznie bardziej eleganckich niż klasyczne T-shirty. Nic w tym jednak dziwnego, skoro posiadają rozcięcie umieszczone przy dekolcie oraz bardzo stylowy kołnierzyk. Pasują znakomicie nie tylko do swobodnych stylizacji, ale również do spodni na kant. Co więcej, klasyczne polo jest zazwyczaj utrzymane w jednej tylko tonacji kolorystycznej. Oczywiście, w sprzedaży dostępne są także modele nieco mniej typowe, jeśli więc chcemy odrobiny orzeźwienia, nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby wybrać rozwiązanie z kołnierzykiem w innym kolorze lub odcieniu. Urozmaicenie biurowej garderoby jest też możliwe dzięki koszulom z krótkim rękawem. I one mogą znakomicie sprawdzać się także na co dzień. Są eleganckie, dają jednak również poczucie swobody i niezależności. Tu mamy do dyspozycji rozwiązania wykonane z różnych materiałów. Te różnią się cenami, możemy więc sięgać nie tylko po klasyczne koszule bawełniane, ale i takie, które są wykonane z lnu, jedwabiu oraz z materiałów syntetycznych. Te ostatnie są relatywnie tanie, a latem mogą sprawdzić się naprawdę dobrze zwłaszcza podczas upałów.