Ukaż swe piękno w Sylwestra w najmodniejszej kreacji!

Sylwester jest tylko raz w roku. To jeden z najlepszych dni w roku do hucznej zabawy i do świętowania. Naturalne jest, iż w ten szczególny dzień pragniemy zaprezentować się modnie i nad wyraz elegancko. Zanim wybierzesz sylwestrową kreację, zachęcam do eksperymentalnych przymiarek, żeby wybrać przepięknie dopasowaną suknię. Poniżej podaję pięć propozycji, które, jestem o tym przekonana, okażą się nieodzowne dla każdej pani, podczas tej najważniejszej nocy w roku.

Błyskotki na stroju

W niepowtarzalną, Sylwestrową noc jest okazja do zabawy i ogromu wrażeń. Każda kobieta, ma szansę poczuć się, jak: Hera, Atena czy Afrodyta. Strojem można zdziałać cuda – szczególnie, gdy odważymy się na cekiny, brokaty i świecące materiały. Mam nieodparte wrażenie, że ów Sylwestrowy trend będzie wiecznie aktualny i nigdy się nie znudzi. Warto, abyś odważnie wzbudziła zachwyt u innych, także dzięki świecącym aplikacjom, cekinowym i brokatowym dodatkom.

Przeźroczyste materiały i koronki

Mimo zimy (łagodnej bądź srogiej), w Sylwestrową Noc wypada odsłonić piękno swego damskiego ciała bardziej, niż mamy w zwyczaju czynić na co dzień. Z tego powodu, niezmiennie, na tę okazję na topie są stroje nieco przeźroczyste czy koronkowe.

Ukaż swe piękno w Sylwestra w najmodniejszej kreacji!

Ognista czerwień

Chociaż na ten jedyny wieczór nie ma niewłaściwego koloru, jednak to właśnie czerwień jest nie do pobicia w rankingu popularności. Czerwień to kobiecość, siła, a nawet ogień. To, to, czego zabraknąć damie nie powinno (przynajmniej w wyjątkowy wieczór). Niemal trzeba - odważnie i zdecydowanie wybrać czerwień. Cóżby innego?

Suknia (szyta) z koła

Mimo, że krój suknia (szyta) z koła, czerpie inspiracje aż z lat 50-tych XX w., to wciąż cieszy się ogromną popularnością. Nazywana też rozkloszowaną sukienką dla kobiet, które są gotowe wyeksponować tkwiącą w nich kobiecość. Jedna z opcji, to sztywna – plisowana.

Długa kreacja

Ostatnimi laty, bezspornie daje się zauważyć, że długa suknia staje się bardziej trendy (choć nie wyparła krótkich). Recz nie w tym, aby była to ekskluzywna suknia balowa – niekoniecznie. Sedno w tym, aby suknia sięgała do kostek.